Sklep testowy

Twój koszyk »

zamknij

O Firmie

 bieniex04.png

 

 

 

 

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem zajmującą się produkcją mebli sypialnianych: łóżek piętrowych, tapczaników, antresoli a, także  wychodząc naprzeciw klientowi  innych wyrobów z litego drewna sosnowego.
Nasze wyroby charakteryzuje najwyższa jakość, trwałość, a co najważniejsze bezpieczeństwo, co wynika z fachowego i profesjonalnego wykonania.

Każdy produkt możemy wykonać według indywidualnych potrzeb klienta.

Ciągle się rozwijamy  i poszerzamy nasz asortyment dopasowując się do potrzeb rynku i wymagań klienta.Zakład nasz wyposażony jest w nowoczesne maszyny i narzędzia do obróbki drewna co pozwala nam zabłysnąć wydajnością i precyzją. Cały czas pozyskujemy nowe, lepsze i nowocześniejsze maszyny co wpływa na jakość i estetykę wykonywanych przez nas towarów.
Nasze wyroby są zabezpieczone przed ciemnieniem wysokiej jakości środkami podkładowymi a następnie lakierowane lub bejcowane na kolor.
Oferujem  piękne i estetycznie wykonane meble.Po zakupie naszego towaru sami Państwo się przekonają ,że są całkowicie bezpieczne, wygodne i miłe w dotyku.
Jesteśmy chętni do podejmowania nowych wyzwań, produkowania nowych, lepszych mebli, tak aby nasi Klienci byli zadowoleni.

Państwa satysfakcja to nasze zadowolenie i powód do dumy.

Z poważaniem
Dagmara Bieniek

 bieniex05.png